Servis Red Wing

Jediný autorizovaný servis americké obuvi Red Wing pro Československo

Zajišťujeme kompletní opravu vašich bot originálními díly přímo z továrny Red Wing a úzce spolupracujeme s obchodem Denim Heads.  Můžete nám bez obav poslat či přinést svoje ošoupané RW, dáme je zase do gala. Po obdržení obuvi obdržíte e-mail s informacemi o přijetí zakázky, lhůtě a přibližné ceně servisu.  Nezapomeňte uvést své jméno, telefon a adresu.

 Jak se postaráme o Vaše boty? Zejména je potřeba věnovat se spodkařině, nejčastěji měníme podešev typu Traction Tred's / Logger's, což patří k jednodušším opravám, ale umíme i kompletní spodkařinu. Sejmeme podešev, podrážku, podpatek a často i mezipodešev. Vyměníme půdování stélky korkem, usadíme klenek, k vokolku ručně přišijeme mezipodešev rámovou metodou good year a přilepíme podešev nebo přímo sešijeme podešev i podrážku (Cork / Roccia). Ke spodku Cork / Roccia přitlučeme hřeby podpatek a to zevnitř i zvenku boty. Narozdíl od běžných opraven pracujeme s obuví stále nataženou na kopytech, které botám zajistí opětovné napnutí svršku, přesnou práci na spodku a rovnoměrné zatížení celé stélky obuvi při zalisování podešví. Po přilepení podrážky je oříznut a obroušen profil, po té zafidlován a zavoskován pomocí speciálně vyvinutého vosku s ošetřujícím přípravkem pro tento typ kůže.

Věnujeme pozornost i svršku, zkontolujeme šití, kování, popraskání líce a prodření vnitřní části opatku. Boty očistíme, vypneme, naolejujeme svršek a podle potřeby opravíme.

Vaše redwingy mohou být jako nové, ale i  originální! Pokud chcete, můžete si nechat vyměnit podešev i za takovou, na kterou se vyrábí jiné modely Red Wing a namodelovat si je podle vlastní představy.  Dokážeme vám boty podrazit také speciální podešví, spodkovicí nebo více vrstvami, barevnou podrážkou apod. A samozřejmě můžeme podrazit Red Wing komponenty i jiné značky obuvi.

Zeptej se a dopřej svým Red Wingům skutečně jedinečnost! 

 

 Podražení Traction Tred: white- black        

1500,-

 Podražení včetně podpatků:

Niltrile cork

2000,-

výměna originál podpatků

700,-

Roccia

2000,-

Oprava vydřeného opatku

250,-/ks

Vibram Lug

2000,-

Ruční prošívání goodyear

+900,-

Neoprene Cord

2000,-

 

 Podražení Traction Tred: white- black

1500,-

 Podražení včetně podpatků:

Niltrile cork

2000,-

výměna originál podpatků

700,-

Roccia

2000,-

Oprava vydřeného opatku

250,-/ks

Vibram Lug

2000,-

Ruční prošívání goodyear

+900,-

Neoprene Cord

2000,-

Ceny uvedené za pár (vyjma opatku).

Obvyklá lhůta opravy 14 dní od převzetí.


Fotoalbum