Servis Red Wing

Zajišťujeme kompletní opravu originálními díly přímo z továrny Red Wing a úzce spolupracujeme s obchodem Denim Heads.  Můžeš nám bez obav poslat či přinést své ošoupané RW, dáme je zase do gala. Po obdržení obuvi obdržíš e-mail s informacemi o přijetí zakázky, lhůtě a přibližné ceně servisu.  Nezapomeň uvést své jméno, telefon a adresu, na kterou wingle zpátky vrátit.

 Jak se postaráme o tvoje boty? Zejména je potřeba věnovat se spodkařině, nejčastěji měníme podešev typu Traction Tred, což patří k jednodušším opravám, ale umíme i kompletní spodkařinu. Sejmeme podešev, podrážku, podpatek a často i mezipodešev. Vyměníme půdování stélky korkem, usadíme klenek, k vokolku přišijeme mezipodešev rámovou metodou good year a přilepíme podešev nebo ručně přímo prošijeme podešev i podrážku (Vibram Lug / Roccia/ Nitrile Cork). Ke spodku boty přitlučeme zevnitř i zvenku hřeby podpatek . Narozdíl od běžných opraven pracujeme s obuví stále nataženou na kopytech, které botám zajistí opětovné napnutí svršku, přesnou práci na spodku a rovnoměrné zatížení celé stélky obuvi při zalisování podešví. Po přilepení podrážky je ořízneme a obrousíme profil, po té zafidlujeme a zavoskujeme pomocí speciálně vyvinutého vosku s ošetřujícím přípravkem pro tento typ kůže.

Věnujeme pozornost i svršku, zkontolujeme šití, kování, popraskání líce, případné natržení jazyka nebo horní lemovky a prodření vnitřní části opatku. Boty očistíme, vypneme, naolejujeme svršek a podle potřeby opravíme.

Tvoje RW mohou být jako nové, ale i  originální! Pokud chceš, můžeš si nechat vyměnit podešev i za takovou, na kterou se vyrábí jiné modely Red Wing a namodelovat si je podle vlastní představy.  Dokážeme boty podrazit také speciální podešví, spodkovicí, nebo více vrstvami, barevnou podrážkou apod. A samozřejmě můžeme podrazit Red Wing komponenty i jiné značky obuvi.

Zeptej se a dopřej svým Red Wingům skutečně jedinečnost! 

 

 Podražení

Traction Tred

white - black       

1800,-

 Podražení včetně podpatků

Niltrile/neoprenecork/vibram 132

2300,-

Podražení včetně podpatků

Vibram Lug

2300,-

Podražení včetně podpatků Roccia

2300,-

Kožené tkaničky

čtvercový průřez 3x3mm

80-120,-

Výměna originál podpatků

850,-

Oprava vydřeného opatku

250,-/ks

   

Ruční prošívání goodyear  včetně podešve

(šev zespodu viditelný - tak jako u originálu)

Doporučeno zejména u typu podešví Vibram LUG a Roccia

+1050,-

Prošívání goodyear na mezipodešev

( šev zespodu skrytý - tak jako kupříkladu u Moctoe )

Doporučeno zejména u typu podešví Vibram LUG a Roccia

 +550,-

 

Ceny uvedené za pár (vyjma opatku).

Obvyklá lhůta opravy 14 dní od převzetí.